MSC Opera

Een schip van MSC Cruises

De MSC Opera van MSC Cruises vaart 359 cruises vanaf €139 p.p.. Het schip vaart onder meer in Oost Caribbean, West Middellandse Zee en West Caribbean. Vertrek vanuit o.a. La Romana, Fort-de-France en Bridgetown. Vergelijk hieronder de actuele afvaarten met de MSC Opera.

Live boekbaar aanbod met de MSC Opera

Actuele cruises met directe prijzen en vertrekdata, boekbaar bij onze partner Captain Cruise.

MSC Cruises

Cruise met MSC Opera vanuit Genua - 10 nachten

📅 10 sep 2026
vanaf
1.055 p.p.
Bekijk & boek
MSC Cruises

Cruise met MSC Opera vanuit Marseille - 10 nachten

📅 11 sep 2026
vanaf
1.025 p.p.
Bekijk & boek
MSC Cruises

Cruise met MSC Opera vanuit Alicante - 10 nachten

📅 17 sep 2026
vanaf
1.405 p.p.
Bekijk & boek
MSC Cruises

Cruise met MSC Opera vanuit Genua - 10 nachten

📅 20 sep 2026
vanaf
1.045 p.p.
Bekijk & boek
MSC Cruises

Cruise met MSC Opera vanuit Marseille - 10 nachten

📅 21 sep 2026
vanaf
1.175 p.p.
Bekijk & boek
MSC Cruises

Cruise met MSC Opera vanuit Genua - 17 nachten

📅 30 okt 2026
vanaf
943 p.p.
Bekijk & boek
MSC Cruises

Cruise met MSC Opera vanuit Marseille - 15 nachten

📅 1 nov 2026
vanaf
929 p.p.
Bekijk & boek

Cruises met de MSC Opera

4 daagse Oost-Caribbean cruise met de MSC Opera139

4 daagse Oost-Caribbean cruise met de MSC Opera

4 dagenFort-de-France

Vertrek 12 mrt 2027

Bekijk & boek
4 daagse Oost-Caribbean cruise met de MSC Opera139

4 daagse Oost-Caribbean cruise met de MSC Opera

4 dagenLa Romana

Vertrek 12 apr 2027

Bekijk & boek
4 daagse Middellandse Zee cruise met de MSC Opera179

4 daagse Middellandse Zee cruise met de MSC Opera

4 dagenCivitavecchia (Rome)

Vertrek 29 okt 2026

Bekijk & boek
5 daagse Oost-Caribbean cruise met de MSC Opera189

5 daagse Oost-Caribbean cruise met de MSC Opera

5 dagenBridgetown

Vertrek 11 mrt 2027

Bekijk & boek
4 daagse Oost-Caribbean cruise met de MSC Opera189

4 daagse Oost-Caribbean cruise met de MSC Opera

4 dagenFort-de-France

Vertrek 12 nov 2027

Bekijk & boek
4 daagse Middellandse Zee cruise met de MSC Opera219

4 daagse Middellandse Zee cruise met de MSC Opera

4 dagenAlicante

Vertrek 7 okt 2026

Bekijk & boek
5 daagse Oost-Caribbean cruise met de MSC Opera239

5 daagse Oost-Caribbean cruise met de MSC Opera

5 dagenBridgetown

Vertrek 11 nov 2027

Bekijk & boek
6 daagse Middellandse Zee cruise met de MSC Opera329

6 daagse Middellandse Zee cruise met de MSC Opera

6 dagenLissabon

Vertrek 5 okt 2026

Bekijk & boek