Costa Smeralda
Een schip van Costa Cruises
De Costa Smeralda van Costa Cruises vaart 578 cruises vanaf €242 p.p.. Het schip vaart onder meer in West Middellandse Zee, Canarische Eilanden en Middellandse Zee. Vertrek vanuit o.a. Santa Cruz de Tenerife, Marseille en Barcelona. Vergelijk hieronder de actuele afvaarten met de Costa Smeralda.
Live boekbaar aanbod met de Costa Smeralda
Actuele cruises met directe prijzen en vertrekdata, boekbaar bij onze partner Captain Cruise.
Costa Cruises
Cruise met Costa Smeralda vanuit Barcelona - 7 nachten
📅 7 sep 2026
vanaf
Bekijk & boek€1.029 p.p.
Costa Cruises
Cruise met Costa Smeralda vanuit Civitavecchia (Rome) - 7 nachten
📅 11 sep 2026
vanaf
Bekijk & boek€1.179 p.p.
Costa Cruises
Cruise met Costa Smeralda vanuit Savona - 7 nachten
📅 12 sep 2026
vanaf
Bekijk & boek€1.089 p.p.
Costa Cruises
Cruise met Costa Smeralda vanuit Marseille - 7 nachten
📅 13 sep 2026
vanaf
Bekijk & boek€979 p.p.
Costa Cruises
Cruise met Costa Smeralda vanuit Civitavecchia (Rome) - 7 nachten
📅 18 sep 2026
vanaf
Bekijk & boek€979 p.p.
Costa Cruises
Cruise met Costa Smeralda vanuit Marseille - 7 nachten
📅 20 sep 2026
vanaf
Bekijk & boek€899 p.p.
Costa Cruises
Cruise met Costa Smeralda vanuit Barcelona - 7 nachten
📅 21 sep 2026
vanaf
Bekijk & boek€849 p.p.
Costa Cruises
Cruise met Costa Smeralda vanuit Civitavecchia (Rome) - 7 nachten
📅 25 sep 2026
vanaf
Bekijk & boek€929 p.p.
Costa Cruises
Cruise met Costa Smeralda vanuit Barcelona - 7 nachten
📅 28 sep 2026
vanaf
Bekijk & boek€829 p.p.
Cruises met de Costa Smeralda
€2428 daagse Canarische eilanden cruise met de Costa Smeralda
8 dagen⚓ Las Palmas
Vertrek 26 nov 2026
Bekijk & boek
€2688 daagse Canarische eilanden cruise met de Costa Smeralda
8 dagen⚓ Las Palmas
Vertrek 29 jan 2027
Bekijk & boek
€2688 daagse Canarische eilanden cruise met de Costa Smeralda
8 dagen⚓ Las Palmas
Vertrek 29 jan 2027
Bekijk & boek
€2788 daagse West-Middellandse Zee cruise met de Costa Smeralda
8 dagen⚓ Napels
Vertrek 23 jun 2027
Bekijk & boek
€2795 daagse Middellandse Zee cruise met de Costa Smeralda
5 dagen⚓ Santa Cruz de Tenerife
Vertrek 3 apr 2027
Bekijk & boek
€2858 daagse West-Middellandse Zee cruise met de Costa Smeralda
8 dagen⚓ Napels
Vertrek 21 apr 2027
Bekijk & boek
€2958 daagse Canarische eilanden cruise met de Costa Smeralda
8 dagen⚓ Santa Cruz de Tenerife
Vertrek 11 jan 2027
Bekijk & boek
€5396 daagse West-Middellandse Zee cruise met de Costa Smeralda
6 dagen⚓ Cagliari
Vertrek 4 nov 2026
Bekijk & boek